Transformácia virtuálnej komunikácie – O-connect

O-Connect je najlepší softvér na videokonferencie, ktorý poskytuje bezproblémové virtuálne spojenie s viacerými výhodami.

Vybavený podrobným ovládacím panelom môžu používatelia sledovať svoju návštevnosť pri používaní a využívať možnosti chatu počas stretnutia na zlepšenie zapojenia do každého spojenia.

Prehľadný a ľahko spravovateľný softvér na bezpečné online stretnutia O-Connect je dokonalým doplnkom k vášmu nastaveniu podnikovej komunikácie. Vďaka jeho vysokokvalitnému zvukovému a obrazovému výstupu je možné každú schôdzu ľahko zaznamenať a kedykoľvek v prípade potreby prehrať. Vďaka funkcii nahrávania jedným kliknutím a zobrazenia na požiadanie poskytuje O-Connect svojim používateľom zakaždým ten najlepší zážitok.

Prevod reči na text je základná funkcia, ktorá presne prevádza reč na text pomocou rozhrania API (Application Programming Interface). Automatický preklad jazyka je funkcia, ktorá uľahčuje porozumenie cudzieho jazyka používateľom regionálnych jazykov.

Platforma na online schôdzky O-Connect uľahčuje spoluprácu v reálnom čase a umožňuje používateľom zvoliť si zdieľanie na dvoch obrazovkách, čím sa zefektívňuje. Cieľom aplikácie O-Connect je poskytnúť jednoduchý a lepší spôsob, ako zostať v spojení vo virtuálnom svete.

Kľúčové vlastnosti O-Connect

Prineste neprekonateľnú jednoduchosť a kvalitu na každé online stretnutie, ktoré máte. Vďaka platforme s podporou AI s najnovšími funkciami poskytuje O-Connect každej online interakcii nový zážitok. O-Connect je platforma pre audio a videokonferencie s podporou AI, ktorá umožňuje používateľovi zaznamenávať stretnutia a webináre pre neprerušovaný pracovný tok.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️