O-Wallet

Onpassive o-wallet

Zjednodušenie vašich obchodných potrieb
pomocou AI – Artificial Intelligence (umelá inteligencia)

Aplikácia digitálnej mobilnej peňaženky poháňaná umelou inteligenciou
POSKYTNITE KAŽDEJ TRANSAKCII BEZPEČNOSŤ, KTORÚ SI ZASLÚŽITE, S DIGITÁLNOU PEŇAŽENKOU, KTORÁ JE ŠPECIÁLNE PRISPÔSOBENÁ VAŠIM POTREBÁM S ONPASSIVE

Viac o O-Wallet

O-Wallet je jednou z najexkluzívnejších obchodných platforiem, ktorá svojim klientom ponúka aplikáciu digitálnej mobilnej peňaženky na ukladanie hotovosti a rýchle transakcie. Táto vysoko bezpečná peňaženka umožní používateľom prevádzať finančné prostriedky medzi sebou v rámci ekosystému platobnej brány ONPASSIVE. Používatelia môžu platiť svojim priateľom, rodine a obchodníkom jednoduchým ťuknutím na tlačidlo a môžu si z O-Wallet úplne jednoducho vybrať O-Coins na svoje bankové účty.

O-Wallet bude využívať rozpoznávanie tváre ako dodatočnú bezpečnostnú vrstvu pred iniciovaním akejkoľvek finančnej transakcie na overenie. Vďaka vysoko efektívnemu používateľskému rozhraniu ponúka najbezpečnejšie a najrýchlejšie online transakcie. Má tiež pozoruhodné funkcie, v rámci ktorých umožňuje používateľom nastaviť pripomenutia pre poplatky, prevody peňazí a zobraziť minivýpisy už vykonaných transakcií.

Používatelia môžu využiť predplatné/aktiváciu produktov v rozhraní ONPASSIVE prostredníctvom O-Wallet s použitím O-Coins. O-Peňaženka je ideálna aplikácia, ktorá umožňuje šetriť peniaze prostredníctvom rôznych akcií a jedinečných ponúk.

Kľúčové vlastnosti O-Wallet

Vytvorené na bezproblémové online platby pre ekosystém ONPASSIVE so všetkými funkciami a odmenami, ktoré máte radi. O-Wallet je aplikácia digitálnej mobilnej peňaženky poháňaná umelou inteligenciou, ktorá ponúka množstvo funkcií:

Ukladá informácie o kreditných a debetných kartách

Peer-To-Peer (P2P) platby

Bezpečné a chránené

Funkcia odhaľovania podvodov

Okamžité platby medzi peňaženkami

FAQ Hľadáte ďalšie informácie?

Tu sú niektoré z najžiadanejších zdrojov informácií.

O-Wallet je vlastná peňaženka ekosystému Onpassive, ktorá sa používa na ukladanie odmien, aktiváciu predplatného produktov a prevod O-Coins (globálna štandardizovaná mena v rámci ekosystému). O-Wallet tiež pre zákazníkov spracúva PayIN a PayOUT.

Na webovej lokalite ONPASSIVE kliknite na produkty v pravom hornom rohu obrazovky a navštívte stránku produktu O-Wallet.

Najprv sa uistite, že ste vyplnili pole captcha. Bez správneho vyplnenia captcha sa nedostanete k overeniu e-mailu.

Dôvodom je, že ak zadáte nesprávny kód trikrát po sebe, používateľ sa zablokuje a na jeho e-mailovú adresu sa odošlú pokyny na resetovanie.

Je nám ľúto, potrebujeme sekundárnu e-mailovú adresu.

Z bezpečnostných dôvodov uveďte len e-mailovú adresu, ktorú používate.

Nie. Overovanie na základe kódu je jednorazová činnosť. Používateľ musí z po sebe nasledujúcich pokusov o prihlásenie zadať len e-mailovú adresu a overiť captcha.

Nemajte obavy. Ak ste po prihlásení nevykonali žiadnu činnosť počas 5 minút, relácia sa automaticky odhlási. Ak ste po prihlásení vykonali nejakú činnosť, počká 10 minút a potom sa automaticky odhlási.

Po zablokovaní používateľa sa na e-mailovú adresu odošlú pokyny na obnovenie e-mailu vo forme odkazu. Keď používateľ klikne na odkaz, ocitne sa na inej stránke s požiadavkou na zadanie nového hesla. Po zadaní a odoslaní nového hesla musí používateľ obnoviť prihlasovaciu stránku O-Wallet a pokračovať.

Sekundárne e-mailové ID, ktoré používateľ uvádza, by malo byť platné a malo by byť aktívne. Ak je zadaná e-mailová adresa nesprávna, používateľ kód nedostane.

Na domovskej stránke peňaženky uvidíte 2 polia Financovanie a Výber peňaženky. Stačí kliknúť na peňaženku Financovanie, potom budete mať prístup ku všetkým funkciám v rámci nej.

Na domovskej stránke peňaženky uvidíte 2 polia Financovanie a Výber peňaženky. Stačí kliknúť na Výber peňaženky, potom budete mať prístup ku všetkým funkciám pod ním.

Na presun O-Coins do peňaženky na výber by mal byť aktivovaný aspoň jeden produkt.

Na funkcii sa pracuje a bude k dispozícii v budúcnosti.

Nie, nemôžete

Nie, aktivácia je povinná.

Predplatné je činnosť, ktorú musí používateľ vykonať, aby sa prihlásil na ONPASSIVE ako zakladateľ. Aktivácia produktov prichádza až po predplatnom.

V rámci financovania peňaženky kliknite na položku “Use -Coins for activation” a dostanete sa na stránku produktov. Pri každom produkte budú uvedené údaje o cene a tlačidlo aktivovať pod produktom na spustenie. Kliknite na tlačidlo aktivovať.

Mince O-Coins sa presunú z peňaženky na výber a zostatok v peňaženke na výber sa zvýši; na druhej strane sa zníži celkový počet získaných bodov.

Prevod mincí O-Coins je proces cash-out. Robíme čo najviac osvedčených postupov, aby sme vás udržali v bezpečí. Zahŕňame určité kontrolné body, v ktorých musíme potvrdiť, že transakciu vykonávate.

Na stránke financovania peňaženky kliknite na položku Previesť O-Coins do iných peňaženiek, na ďalšej stránke zadajte počet O-Coins a identifikátor peňaženky, vyplňte kód, ktorý ste dostali v sekundárnom e-maile, a odošlite ho. Ak sú zadané údaje a kód správne, dostanete úspešnú správu.

Nie, môžete previesť len dostupné získané body alebo menej.

Ak máte 0 O-Coins ako celkový počet získaných O-Coins, zobrazí sa vyskakovacie okno.

Prevod mincí O-Coins je proces cash-out. Robíme čo najviac osvedčených postupov, aby sme vás udržali v bezpečí. Zahŕňame určité kontrolné body, v ktorých musíme potvrdiť, že transakciu vykonávate.

Presun O-Coins z peňaženky na financovanie do peňaženky na výber je interakcia medzi vašimi peňaženkami a nie s inými peňaženkami. Deje sa to v rámci vašej peňaženky. Majte na pamäti, že ak sa pokúsia vybrať O-Coins z peňaženky na výber, musia dokončiť bezpečné overenie e-mailom.

Funkcia PAY IN je v súčasnosti vo vývoji a v súčasnosti nie je k dispozícii pre prístup používateľov.

V súčasnosti táto funkcia nie je k dispozícii.

Kliknite na História transakcií v časti Financovanie peňaženky; na ďalšej strane sa zobrazí dátum a kalendár dátumov. Vyberte dátumy v oboch kalendároch a potom kliknite na tlačidlo Odoslať. Následne sa vám na obrazovke O-Wallet zobrazí súbor PDF, ktorý sa stiahne do vášho systému, a správa o úspešnom stiahnutí.

Ako rozsah môžete zvoliť maximálne 6 mesiacov.

V súčasnosti je k dispozícii len vo formáte PDF.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Už čoskoro bude spustený nosný produkt O-Connect.

Akonáhle sa to udeje, budete si ho môcť vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša a rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Samozrejme budeme nápomocný.