O-Virtual

Onpassive o-virtual

Zjednodušenie vašich obchodných potrieb
pomocou AI – Artificial Intelligence (umelá inteligencia)

Zabezpečte svoju sieť kdekoľvek!
VPN NA ŠIFROVANIE ÚDAJOV A SIEŤOVÝCH ÚČTOV.

Onpassive O-Virtual

Viac o O-Virtual

O-Virtual je virtuálna súkromná sieť, ktorá šifruje a prenáša údaje z rôznych miest. Ak chcete svoju sieť zabezpečiť, nástroj prechádza vašu prevádzku cez zabezpečený šifrovaný tunel, čím znemožňuje akékoľvek sledovanie.

Získajte prístup k dôležitým údajom, ktoré môžu byť vo vašej krajine obmedzené alebo nedostupné. Naša najbezpečnejšia sieť VPN vám umožní prístup k informáciám odkiaľkoľvek na svete. Ak ste svetobežník, zapnite si v prehliadači VPN a získajte bezpečný a zabezpečený prístup na internet odkiaľkoľvek na svete. Preskúmajte internet bez hraníc a rozšírte svoje vedomostné snahy bez problémov.

Nástroj O-Virtual umožňuje vysokokvalitné streamovanie vo vysokom rozlíšení tým, že umožňuje prístup ku kvalitnému internetu. Naša kompetentná a rýchla sieť VPN analyzuje kvalitu pripojenia a zabraňuje povoleniu vysoko rizikových pripojení, ktoré sú náchylné na hackerské útoky. Okrem toho vám nástroj O-Virtual umožní rozšíriť sieť VPN na všetky vaše zariadenia a všetky operačné systémy len niekoľkými kliknutiami.

Kľúčové vlastnosti O-Virtual

Zabezpečte svoje údaje pomocou najspoľahlivejšieho nástroja VPN. Funkcie aplikácie O-Virtual vám pomôžu získať súkromie a anonymitu, ktoré potrebujete na zabezpečenie prístupu k verejným sieťovým pripojeniam odkiaľkoľvek.

Zakáže sledovanie

Prístup k informáciám odkiaľkoľvek

Streamovanie vo vysokom rozlíšení

Vyhýba sa vysoko rizikovým spojeniam

Umožňuje rozšírenie siete VPN na rôzne zariadenia

FAQ Hľadáte ďalšie informácie?

Tu sú niektoré z najžiadanejších zdrojov informácií.

Vašu e-mailovú adresu po registrácii nemôžeme zmeniť. Ak ste sa zaregistrovali s inou e-mailovou adresou, zaregistrujte sa znova so správnou e-mailovou adresou.

Službu O-Virtual VPN môžete povoliť v režime inkognito takto:
Povoľte “Povoliť v inkognito.”
Otvorte stránku rozšírenia.

Používanie dvoch služieb VPN môže spôsobiť neočakávané správanie. Ak chcete používať dve služby VPN, ukončite jednu z nich a zároveň používajte druhú.

Ak chcete obnoviť heslo, prejdite na stránku Zabudnuté heslo a postupujte podľa pokynov.

Radi používame WiFi! Mobilné dáta môžeme používať minimálne a počas roamingu ich nepoužívame.

Prejdite do aplikácie O-Virtual VPN > nastavenia > vypnite O-Virtual VPN

Prejdite do aplikácie O-Virtual VPN > nastavenia > vypnite O-Virtual VPN

Používanie služby BitTorrent v našej organizácii nie je povolené a my bránime prevádzke BitTorrent.

Mac: operačný systém 10.11 El Capitan a novší
Windows: Windows: Win 8 a novšie
Android: verzia 5 a vyššia
iOS: iOS verzia 8.0 a vyššia

Prejdite do aplikácie O-Virtual VPN > nastavenia > vypnite položku “Populárny zoznam”.

O-Virtual využíva viacero technológií. Všetci klienti sú pripojení k štandardným proxy serverom dátového centra pomocou HTTPS proxy. Po príchode požiadavky na server je používateľ odoslaný niektorým z 3 smerov:

priamo na samotný proxy server
Interne presmerovaný do iného dátového centra.
Odoslaný na náš vyhradený server.
Náš systém s podporou umelej inteligencie pomáha rozhodnúť o najefektívnejšej trase na základe potrieb zákazníka.

O-Virtual je sieť na výmenu hodnôt. Službu O-Virtual získate zadarmo výmenou za určité množstvo sieťového a výpočtového výkonu v čase, keď sa systém nepoužíva, čo funguje podobne ako Skype a iné servery komunitných sietí. Na zabezpečenie funkčnosti môže spoločnosť O-Virtual niekedy smerovať službu cez zariadenia iných ľudí v sieti O-Virtual. Na oplátku sa časť ich prevádzky presmeruje aj cez vaše zariadenie. Je však nevyhnutné si uvedomiť, že služba je iba smerovaná a oni nemajú prístup k zariadeniu.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Už čoskoro bude spustený nosný produkt O-Connect.

Akonáhle sa to udeje, budete si ho môcť vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša a rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Samozrejme budeme nápomocný.