O-mail

Onpassive o-mail

Zjednodušenie vašich obchodných potrieb
pomocou AI – Artificial Intelligence (umelá inteligencia)

Organizačná komunikácia bezproblémovým spôsobom.
PREJDITE NA JEDNODUCHÝ A NENÁROČNÝ SPÔSOB KOMUNIKÁCIE NA PRACOVISKU.

Viac o O-Mail

O-Mail je webová e-mailová platforma vytvorená spoločnosťou ONPASSIVE. Platforma umožňuje používateľom vymieňať si komunikáciu a poskytuje im jedinečný zážitok z komunikácie bez námahy. O-Mail má rôzne funkcie, ktoré z neho robia najlepšiu e-mailovú platformu a dokazujú, že je významným konkurentom na globálnom trhu.

Technológia AI v doméne O-Mail má inteligentné funkcie, ako je neobmedzené úložisko, integrácia online a offline kalendárov a synchronizácia e-mailov vo viacerých zariadeniach. Import kontaktov a adries z existujúcej e-mailovej adresy, aby sme vymenovali aspoň niektoré z taniera rôznych funkcií, ponúka e-mailová platforma. Používatelia služby O-Mail majú okrem toho k dispozícii množstvo možností na vytvorenie e-mailu, jeho prispôsobenie podľa svojich preferencií, zapnutie upozornení vo viacerých zariadeniach, plánovanie e-mailov atď.

Spoločnosť O-Mail sa snaží poskytovať svojim používateľom na celom svete tie najlepšie skúsenosti tým, že im poskytuje najnovšie aktualizácie e-mailovej platformy, čím vytvára vzrušujúce a dlhodobé vzťahy s používateľmi.

Kľúčové vlastnosti O-Mail

O-Mail, e-mailová služba s umelou inteligenciou, je vybavená viacerými funkciami, ktoré uľahčujú odosielanie a prijímanie e-mailov a správu kontaktov. Je to pohodlné a používateľsky prívetivé riešenie všetkých vašich potrieb v oblasti e-mailov.

Získajte neobmedzený úložný priestor

Prístup k online a offline kalendárom

Synchronizácia e-mailov naprieč viacero zariadení

Import kontaktov zo starého e-mailu do konta O-Mail

Prispôsobenie a povolenie oznámení

FAQ Hľadáte ďalšie informácie?

Tu sú niektoré z najžiadanejších zdrojov informácií.

CC – (Carbon Copy) Kópia a BCC – (Blind Carbon Copy) Skrytá kópia.

Bezpečnostné šifrovanie vášho e-mailu závisí od poskytovateľa e-mailových služieb, ktorého používate. Niektorí poskytovatelia, ako napríklad Proton mail, používajú šifrovanie end-to-end, čo znamená, že obsah E-mailu si môžete prečítať len vy a príjemca.

Zmeňte si heslo. Mali by ste mať samostatné a autentické heslo. Nemalo by sa dať ľahko uhádnuť ani zapamätať a nemalo by sa používať pre iné e-maily.

POP3 aj IMAP sú protokoly pre prichádzajúcu poštu. V protokole POP3 sa e-maily sťahujú z poštového servera do zariadení a identická pošta sa zo servera vymaže. V tomto prípade je v zariadení k dispozícii len jedna kópia pošty.

Pri e-mailových adresách sa nerozlišujú veľké a malé písmená. Bez ohľadu na to, ako ste napísali, pošta sa doručí príjemcovi.

Áno, e-maily sa dajú zablokovať.

Hlavným dôvodom, prečo sa e-maily dostávajú do spamu, je, že správa môže obsahovať niekoľko odkazov, alebo veľa príjemcov v časti BCC.

Niektorí poskytovatelia zvyčajne uvádzajú IP adresu odosielateľa, zatiaľ čo niektorí poskytovatelia e-mailových služieb, ako napríklad Gmail, zobrazujú len IP adresu spoločnosti Google.

Závisí to od typu e-mailového protokolu používaného poskytovateľom. Ak ide o protokol IMAP, e-maily sa ukladajú na online cloudový server. Ak ide o protokol POP 3, e-maily sa ukladajú v samotnom zariadení.

Nie, e-mailové adresy nemôžu obsahovať medzery.

Niektorí poskytovatelia e-mailových služieb majú možnosť, že platnosť jednotlivých e-mailov môže po určitom čase vypršať.

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa to môže stať, ale niektoré z nich sú, že ste pripojili príliš veľké prílohy; máte antivírusový program, ktorý skenuje odchádzajúce e-maily. Alebo príjemca vášho e-mailu musí byť offline.

Áno, všetky e-maily zaberajú miesto podľa veľkosti obsahu a príloh e-mailu.

Niektorí poskytovatelia e-mailových služieb ju majú k dispozícii, iní nie. Služba Gmail od spoločnosti Google nemá potvrdenia o prečítaní pre osobných používateľov, zatiaľ čo pre firemných používateľov je táto možnosť k dispozícii.

To závisí od poskytovateľa e-mailu. Niektorí poskytovatelia elektronickej pošty majú možnosť nastaviť čas na neodoslanie pošty.

IMAP je protokol prístupu k internetovým správam; používatelia musia odosielať a prijímať e-maily z miestneho servera.

Fotografie a prílohy sa líšia veľkosťou. Poskytovatelia e-mailových služieb, ako sú Gmail, Hotmail a Rediff mail, obmedzujú veľkosť e-mailových správ, ktoré môžete odoslať. Existujú spôsoby, ako zmenšiť veľkosť súborov a príloh, ktoré sa majú odoslať v e-mailovej správe. Môžete postupovať rovnakým spôsobom a odoslať požadovanú veľkosť v e-maile.

Potvrdenie o doručení potvrdzuje, že e-mailová správa bola doručená do schránky príjemcu.

Označovanie e-mailov vám pomôže sledovať odpovede na vami odoslané e-maily. Môžete tiež mať upozornenie na pripomenutie odoslaných e-mailov.

Prejdite do časti Nástroje, kliknite na položku Možnosti, prejdite na kartu Ostatné a kliknite na položku Vyprázdniť odstránené položky v časti. Keď sa e-mail odstráni, skončí v priečinku odstránených položiek, podobne ako kôš v aplikácii Eudora.

Vyberte e-mailovú adresu a kliknite na ňu pravým tlačidlom myši. Zobrazí sa možnosť pridať túto e-mailovú adresu do adresára. Kliknite na možnosť pridať a adresár sa vytvorí.

Kliknite na aktuálne zobrazenie v stĺpci úprav a vyberte položku Prispôsobiť aktuálne zobrazenie. V možnostiach sa v konečnom zobrazení premietne vybraný počet e-mailov v poštových schránkach.

Knižnica bude prestavaná na jar tohto roku. Systém Meeting Maker bude potom vypnutý a v pondelok sa začne používať kalendár v O-Maile.

Odporúčanie je 5000 e-mailov na priečinok.

Môžete vymazať jednu správu alebo viacero správ. Vyberte správu, ktorú chcete vymazať, a kliknite na vymazať; potom sa vymažú.

Kliknite na tlačidlo Nový, prejdite do zoznamu distribúcie, vyberte položku Nový člen a kliknite na položku Hľadať v kontakte.

Kliknite na tlačidlo Nový, prejdite do zoznamu distribúcie, vyberte položku Nový člen a kliknite na položku Hľadať v kontakte.

Kliknite na položku Možnosti, prejdite na položku Formát pošty, kliknite na položku Podpis alebo pri vytváraní správy kliknite na ikonu podpisu.

  • Zadajte názov podpisu
  • Zadajte obsah podpisu
  • Kliknite na Predvolený podpis pre nové správy a Odpovede/preposlanie

Prejdite na Nástroje, kliknite na Možnosti, začiarknite kartu Pravopis a potom začiarknite možnosť Vždy skontrolovať pravopis pred odoslaním.

Vyberte položku Nový priečinok. Pomenujte priečinok a kliknite na tlačidlo OK. Ctrl + Click umožňuje vybrať viacero správ, ktoré nemusia byť nevyhnutne vedľa seba, a Shift + Click umožňuje vybrať sériu správ.

Otvorte správu. Stlačením klávesu F4 zobrazte dialógové okno vyhľadávania alebo kliknite na položku Nájsť a zadajte kritériá vyhľadávania.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Už čoskoro bude spustený nosný produkt O-Connect.

Akonáhle sa to udeje, budete si ho môcť vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša a rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Samozrejme budeme nápomocný.