O-Dit

Onpassive o-dit

Zjednodušenie vašich obchodných potrieb
pomocou AI – Artificial Intelligence (umelá inteligencia)

Snímajte, upravujte a tvorte!
NÁSTROJ NA ÚPRAVU NA BÁZE AI NA TRANSFORMÁCIU OBRÁZKOV A VIDEÍ NA NÁDHERNÉ SNÍMKY.

Onpassive O-Dit Vytvárajte prezentácie, úžasné obrázky, plagáty, logá, videá, GIFy a všetko, čomu chcete pridať špeciálny efekt, vrátane textov.

Viac o O-Dit

Obrázok môže niekedy povedať oveľa viac ako dlhý text; na prezentácii záleží. Každý obrázok môžeme mnohonásobne vylepšiť pridaním rôznych odtieňov a vrstiev. Nástroje na úpravu fotografií a videí prinášajú do prezentácie ten správny šmrnc, ktorý dokáže urobiť dojem. Spoločnosť ONPASSIVE vám prináša O-Dit, nástroj na úpravu novej generácie, ktorý dokáže priniesť tento oomph faktor do každého z vašich obrázkov a videí.

Tento ľahko použiteľný nástroj má stovky funkcií, ktoré vám umožnia premeniť jednoduchý obrázok na dokonalý portrét. O-Dit, ktorý je vybavený umelou inteligenciou, vám dáva slobodu pri oživovaní obrazu podľa vašich predstáv. Pomáha vám niekoľkými kliknutiami vykonať úpravy za niekoľko minút, ktoré by inak trvali hodiny.

Vytvárajte prezentácie, úžasné obrázky, plagáty, logá, videá, GIFy a všetko, čomu chcete pridať špeciálny efekt, vrátane textov. Nástroj O-Dit je skutočne najlepším nástrojom na úpravu grafiky, ktorý vám poskytuje neobmedzenú platformu na rozvinutie vašej kreativity a spojenie s množstvom zabudovaných tém na vytvorenie tých najúžasnejších obrázkov.

Kľúčové vlastnosti O-Dit

Povedzte viac, ako sa píše v textoch. Vytvárajte presvedčivé a jedinečné správy pomocou viacerých funkcií aplikácie O-Dit, ktoré pomôžu vašej značke vyniknúť.

Vytváranie jedinečných obrázkov a videí

Rozmanité funkcie a odlišné možnosti

Vytvárajte zmysluplné prezentácie

Vytvárajte obrázky, plagáty, videá, logá a súbory GIF

Zlepšenie kvality obrazu

FAQ Hľadáte ďalšie informácie?

Tu sú niektoré z najžiadanejších zdrojov informácií.

Tlačidlo O-Dit vám pomôže navrhnúť platformu pomocou niekoľkých riadkov kódu. Vaši zákazníci a používatelia môžu vytvárať svoje reklamy, bannery, hlavičky a mnoho ďalšieho, čo môžu publikovať na vašom webe bez toho, aby opustili vašu stránku.

Tlačidlo O-Dit môžete použiť na navrhovanie svojich výtvorov na akejkoľvek webovej alebo mobilnej platforme. Toto tlačidlo O-Dit môžete použiť na blogy, webové stránky, stránky elektronického obchodu alebo platformy sociálnych médií na vytvorenie neuveriteľnej grafiky.

Práve teraz sme na webových platformách. Tlačidlo O-Dit teda môžete používať na mobilných webových stránkach responzívne. Náš technický tím čoskoro sprístupní aplikáciu O-Dit na integráciu do zariadení so systémami IOS a Android.

Áno, používatelia si musia vytvoriť konto O-Dit, aby mohli tlačidlo používať. Používatelia môžu začať navrhovať svoju tvorbu po vytvorení účtu alebo prihlásení.

Zavolajte na náš help-desk alebo si pozrite naše zásady, aby ste sa dozvedeli podrobnosti.

Áno, O-Dit používa jazyk prehliadača používateľa na identifikáciu jazyka, ktorý používate, a zobrazuje ich s jazykom prehliadača.

Použitie tlačidla O-Dit je jednoduché. Prejdite na náš formulár žiadosti O-Dit, vyplňte formulár s informáciami o vašej spoločnosti a otázkami, ktoré vám položíme. Náš tím vaše žiadosti preskúma a odpovie vám. Ak bude vaša žiadosť schválená, poskytneme vám registrovaný e-mail a kľúč API na integráciu tlačidla.

Áno, ak bola vaša aplikácia schválená, môžete naše tlačidlo O-Dit integrovať viackrát do schválenej platformy. Ak chcete, aby vaši používatelia na jednej strane vytvorili banner a na druhej strane vytvorili grafiku pre sociálne médiá, môžete na týchto stránkach použiť rovnaký kľúč API s rôznymi úpravami typu údajov.

Nie, takto ho nemôžete používať. Každá platforma potrebuje samostatné schválenie od nášho tímu. Musíte k tomu predložiť rôzne žiadosti.

Áno. Používatelia, ktorí sa zaregistrujú na O-Dit z vášho webu, budú dostávať naše komunikačné e-maily, ako sú bezpečnostné informácie, tipy o dizajne a iné dôležité e-maily, ako je resetovanie hesla, aktivácia účtu a iné transakčné e-maily.

Prístup k našim bezplatným šablónam a prémiovým skladovým obrázkom, fotografiám a grafike v rámci tlačidla s predplatným O-Dit pro.

Prejdite na možnosť Kontaktujte nás a kliknite na ňu. Môžete zavolať alebo sa spojiť s naším tímom asistenčnej služby.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️