O-Create

Onpassive o-create

Zjednodušenie vašich obchodných potrieb
pomocou AI – Artificial Intelligence (umelá inteligencia)

Vytvorte si webovú lokalitu, ktorá vám bude vyhovovať
O-CREATE JE NÁSTROJ NA TVORBU WEBOVÝCH STRÁNOK S UMELOU INTELIGENCIOU, KTORÝ UĽAHČUJE TVORBU A VÝVOJ POŽADOVANÝCH WEBOVÝCH STRÁNOK.

Viac o O-Create

Pracujete na svojej webovej stránke? Čo tak vytvoriť webovú stránku, ktorá bude fungovať pre vás? Najjednoduchší nástroj na tvorbu webových stránok O-Create vám ponúka webové stránky s dynamickou domovskou stránkou, ktorá sa mení každý deň, čím prináša svieži vzhľad vášho podnikania každý nový deň.

Prispôsobte si správu na úvodnej stránke tak, aby vyhovovala konkrétne vášmu novému segmentu trhu. Dodajte svojej domovskej stránke nový vzhľad pomocou pridaných GIFov alebo videí, ktoré zlepšia spôsob, akým nadviažete kontakt s návštevníkmi webu. Prispôsobenie je bezproblémové! Vytvorte si Domovskú stránku, ktorá najlepšie komunikuje s vaším publikom, alebo si úplne jednoducho vyberte z nekonečného repertoáru zabudovaných tém na základe vašich požiadaviek.

Najlepší softvér na tvorbu webových stránok s umelou inteligenciou vám pomôže vytvoriť webovú stránku kompatibilnú so SEO a vysoko responzívnu, ktorá je kompatibilná s viacerými zariadeniami. Viacjazyčná funkcia systému O-Create vám umožní bez námahy nadviazať kontakt s regionálnym publikom a budovať na ňom okruh svojich zákazníkov.

Kľúčové vlastnosti O-Create

Vlastný nástroj, ktorý vám uľahčí vytváranie webových stránok s požadovanými funkciami. Integrovaný s najnovšou technológiou AI O-Create prispôsobí vašu domovskú stránku podľa segmentu zákazníkov.

Dynamické domovské stránky

Návrhy obrázkov a obsahu

Vstavaná knižnica skladových fotografií

Responzívne na viaceré zariadenia

Metriky na prístrojovej doske

FAQ Hľadáte ďalšie informácie?

Tu sú niektoré z najžiadanejších zdrojov informácií.

Reklamy nie sú súčasťou žiadneho z platených hostingových balíkov. Bezplatný hostingový balík obsahuje reklamy, ktoré nám umožňujú ponúkať bezplatný balík. Ak máte platený hostingový balík a reklamy pretrvávajú, uistite sa, že ich negenerujú žiadne widgety tretích strán.

Naše podmienky poskytovania služieb nájdete na domovskej stránke O-Create.

V súčasnosti webové stránky automaticky neodosielame do vyhľadávačov a upozorňujeme, že časom vaše webové stránky vyhľadajú a zodpovedajúcim spôsobom zaindexujú. Ak nechcete čakať, môžete svoju webovú lokalitu odoslať ručne tak, že navštívite príslušné miesto na ich webovej lokalite.

Ak si myslíte, že ste vo svojom účte našli chybu alebo závažný problém, kontaktujte nás na kontaktnej stránke, ktorá sa nachádza na domovskej stránke aplikácie O-Create. Ak sa zobrazí chybová stránka zobrazujúca prevrátenú plachetnicu, nie je potrebné nás kontaktovať, pretože v týchto prípadoch sme automaticky informovaní.

Bohužiaľ, nie. Komponenty O-Create sú kompatibilné len s webovými stránkami tvorcov webových stránok a neponúkame kódy služieb, ktoré by sa dali skopírovať a vložiť na inú webovú stránku.

Ak máte akékoľvek pripomienky, nápady, návrhy na nové služby alebo vylepšenia existujúcich služieb, obráťte sa na tím O-Create na kontaktnej stránke uvedenej na domovskej stránke nástroja na tvorbu webových stránok.

Je tiež kompatibilný s najnovšími verziami prehliadačov Safari, Google Chrome a Internet Explorer. Podporované sú aj iné prehliadače a staršie verzie, ale pre čo najlepšie využitie našich služieb vyskúšajte najprv vyššie uvedené.

V súčasnosti neexistuje zoznam kompatibilných aplikácií tretích strán pre aplikáciu O-Create. Zvyčajne bude fungovať bez problémov, ak aplikácia nevyžaduje podporu na strane servera a je to kód HTML alebo Javascript. Ak máte pochybnosti, obráťte sa na nás.

Áno, radi vám pomôžeme v každej fáze obchodovania s nami. Pomôžeme vám spojiť sa s odborníkmi z odvetvia pri tvorbe vašich katalógov. S pomocou našich partnerov pre katalógy si môžete nechať vytvoriť atraktívne obrázky a ostrý obsah za bezkonkurenčné ceny.Jednou z hlavných funkcií, ktoré sme do tohto nástroja pridali, je vytvorenie vlastnej chybovej stránky pre vaše webové sídlo. To znamená, že ak niekto navštívi stránku, ktorá už nie je spojená s vaším webom, napríklad neaktuálny odkaz alebo chybne zadaný názov stránky, zobrazí sa chybová stránka, ktorú ste si prispôsobili.
Túto stránku nie je možné odstrániť. Nastavenia stránky sa však dajú spravovať a môžete zmeniť názov stránky, popis a štýl rozloženia, ak pre vašu tému existujú iné rozloženia.

Ak platnosť vášho skúšobného balíka vypršala a neboli vykonané žiadne kroky na výber iného hostingového balíka alebo ak bolo vaše konto dostatočne dlho neaktívne, vaša webová stránka sa stane neaktívnou. Ak ju chcete znovu aktivovať, kontaktujte nás a my vám ju znovu nastavíme.

Na domovskej stránke si vyberte šablónu a prejdite do Editora, kde môžete vytvoriť svoju webovú lokalitu.

K dispozícii sú tisíce šablón vo viacerých kategóriách.

V skúšobnej verzii je možné vytvoriť tri webové stránky.

Áno. Na domovskej stránke si vyberte vhodnú šablónu, ktorá zodpovedá vašim požiadavkám.

V dynamickej webovej lokalite sa domovská stránka zverejnenej webovej lokality používateľov mení a každý deň sa zobrazuje s novou témou.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Už čoskoro bude spustený nosný produkt O-Connect.

Akonáhle sa to udeje, budete si ho môcť vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša a rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Samozrejme budeme nápomocný.