O-connect – zabudnite na aplikáciu ZOOM

Je neuveriteľné, ako sa pustila spoločnosť Onpassive do vývoja svojich vlastných produktov. Zopár TOP vychytáviek je ukázaných aj v nádhernom promo videu k novému produktu O-connect, ktorý bude dostupný pre širokú verejnosť už čoskoro.

Ako možno vidieť aj v promo videu, produkt bude obsahovať skvelú, jednoduchú a prehľadnú administráciu a také vychytávky ako napríklad možnosť prezentácie rôznych platforiem ako je PDF, Powerpoint, obrázkov a ďalších možností. Ďalej tam vidíte zdieľanie videí, možnosť rôznych prieskumov, Call to actions – čiže výzva do akcie, napríklad na zakúpenie produktu, alebo prihlásenie sa do newslettera a podobne (asi čo vás napadne…).

Čo sa mne osobne páči, má tam byť funkcia ako vidno vo videu na prevod hlasu na text. Čo to znamená? Zoberme si že rozpráva niekto po anglicky no vy nerozumiete, tak si to prepnete na text a bude vám to prekladať do Slovenského jazyka (verím, že bude súčasťou prekladu ako jeden z jazykových výberov). Je tam zahrnutý aj automatický jazykový preklad.

Ďalej vo videu vidíte aj emotikony a sú nádherné. (videl som to na predstavení produktu pre zakladateľov a bolo to úžasné).

Samozrejmosťou je upozornenie na podujatie, webinár, stretnutie na email, ktoré si vopred naplánujete.

Čo sa mne páčilo, je tam priamy link na YouTube. To znamená, že zdieľate nejaké video na svojom YouTube kanále priamo na O-connect prezentácií, webináry a človek má možnosť okamžite kliknúť a dostať sa na váš youtube kanál kde máte dané video nahrané.

Skvelá možnosť je aj zdieľanie externých URL linkov. Čiže odkazov napríklad na web stránky, či nejaké konkrétne produkty a podobne.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️