O-Chat

Onpassive o-chat

Zjednodušenie vašich obchodných potrieb
pomocou AI – Artificial Intelligence (umelá inteligencia)

Konverzačný agent pre vašu firmu
ĽAHKO NASADITEĽNÝ PREDAJNÝ A SERVISNÝ AGENT

Viac o O-Chat

O-Chat je automatizovaný nástroj, ktorý ponúka jednotnú platformu využívajúcu širokú škálu metodík na vytvorenie interaktívneho rozhrania na riešenie otázok zákazníkov. Vďaka tomu sa ľahko nasadzuje a preddefinované odvetvové modely fungujú ako primárne konverzačné prostriedky so zákazníkmi.

Samoučiaci sa algoritmus O-Chat identifikuje zámer konverzácie a podľa toho reaguje. Ak stroj nepochopí zámer, okamžite eskaluje problém na ľudského agenta.

Jednou z jeho jedinečných funkcií je, že nástroj rozpozná zákazníka z uložených údajov, vybaví si predchádzajúce konverzácie a diagnostikuje situáciu. Na začiatok chatbot založený na umelej inteligencii rozpoznáva emócie zákazníka a vykonáva rýchlu eskaláciu, pričom rieši záležitosti, ktoré si vyžadujú okamžitú pozornosť.

Konverzačný chatbot sa dá ľahko integrovať s inými obchodnými partnermi a možno ho bez námahy trénovať pre rôzne kategórie systémov odpovedí. Využíva údaje na riešenie problémov, komunikáciu so zákazníkmi a zjednodušenie cesty konverzie zlepšením zapojenia zákazníkov.

Kľúčové vlastnosti O-Chat

O-Chat je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám a problémom vašich zákazníkov. Inteligentný chatbot analyzuje naliehavosť zákazníka a vykonáva potrebné eskalácie. Nižšie sú uvedené niektoré z jeho ďalších kľúčových funkcií.

Konverzačná vyspelosť

Integrácia so systémom CRM

Všestranne použiteľné

Emocionálne inteligentný

Autonómne uvažovanie

FAQ Hľadáte ďalšie informácie?

Tu sú niektoré z najžiadanejších zdrojov informácií.

O-Chat je softvér na poskytovanie služieb zákazníkom založený na umelej inteligencii s podporou živého chatu, hlasu, videohovorov a samoobsluhy zákazníkov.

B2B a B2C firmy môžu používať softvér O-Chat na interný chat, posielanie správ, generovanie lídrov alebo zákaznícku podporu v akejkoľvek oblasti, ako je IT, nehnuteľnosti, zdravotníctvo, maloobchod, bankovníctvo, finančníctvo atď.

Funkcia smerovania chatu vám pomôže uprednostniť a presmerovať prichádzajúce chaty na správnych operátorov na základe pravidiel a podmienok, ktoré sa dajú ľahko nastaviť. Konverzácie môžu byť automaticky presmerované k operátorom, ktorí aktuálne vybavujú najmenšie množstvo chatov, alebo môžu prejsť do frontu, z ktorého si ich operátori môžu vyzdvihnúť.

O-Chat ponúka funkciu chat-bota, ktorá pomôže vašej firme fungovať 24×7. Táto funkcia vám umožňuje zachytávať požiadavky na podporu aj počas nepárnych hodín a odpovedať na ne, keď sú operátori online. Táto funkcia vám tiež umožňuje odpovedať na bežné otázky.

Áno, používatelia môžu po integrácii softvéru o-chat na svoje webové stránky získať zoznam opustených chatov v časti správy s náhľadom chatu.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Už čoskoro bude spustený nosný produkt O-Connect.

Akonáhle sa to udeje, budete si ho môcť vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša a rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Samozrejme budeme nápomocný.