O-Cademy – adaptívna online platforma kurzov

V O-Cademy poskytujeme nástroje a zručnosti na výučbu a učenie sa toho, čo máte radi. Našou víziou je vybudovať najrozsiahlejšie vzdelávacie úložisko na svete.

Učte sa a zarábajte bez prerušenia
Či už ste študent alebo profesionál, učenie je základným kameňom úspechu. O-Cademy od spoločnosti ONPASSIVE vám prináša najlepšiu e-learningovú platformu vybavenú technológiou umelej inteligencie, ktorá vám pomôže s učením a rozvojom zručností.

O-Cademy poskytuje vzdelávací priestor s kurzami, ktoré kurátorsky pripravili najlepší pedagógovia z celého sveta. Umožňuje vám prístup k najlepším online kurzom o najnovších predmetoch na jednej platforme.

Pedagógom poskytuje O-Cademy možnosť osloviť študentskú základňu po celom svete, a tým zvýšiť svoje možnosti zárobku. Vďaka platforme, ktorá ponúka kurzy na všetky predmety, môžete prezentovať kurzy, v ktorých ste najlepší, a získať tak maximálnu odozvu.

Interaktívna platforma O-Cademy je poháňaná najnovšou technológiou umelej inteligencie a je navrhnutá tak, aby bola lídrom vo svojej nike. Či už ako študent alebo lektor, O-Cademy vám poskytuje výhodu zvyšovania vašich zručností alebo zárobku bez toho, aby ste narušili svoj každodenný život.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️