O-Bless

o-bless

Zjednodušenie vašich obchodných potrieb
pomocou AI – Artificial Intelligence (umelá inteligencia)

Krok vpred pre dobrú vec
VYTVÁRAJTE PREMYSLENÉ A ÚČINNÉ KAMPANE PRE DÔLEŽITÉ CIELE.

Viac informácií o O-Bless

Vďaka službe O-Bless sa môžete spojiť s ľuďmi na celom svete a ľahko a rýchlo získavať finančné prostriedky na podporu ľudí v núdzi. O-Bless sme vyvinuli pre dobrú vec. O-Bless je nezisková platforma, ktorá pomáha získavať finančné prostriedky na celom svete.

Táto neuveriteľná platforma vás spojí s darcami a spoločnosťami, ak chcete podporiť charitatívny projekt, ktorý potrebuje finančné prostriedky v núdzovom režime. Okrem toho vám poskytujeme funkciu viacerých mien, ktorá vám pomáha zbierať finančné prostriedky z rôznych krajín.

Naším poslaním je vytvárať pôsobivé globálne povedomie pomocou najlepšej crowdfundingovej platformy. Platformu sme vyvinuli s nástrojmi, ktoré vytvárajú pôsobivé investície. Naše funkcie vyhľadávania vám uľahčia prácu podľa profilu, časového horizontu, veľkosti, krajiny, odvetvia a na základe ďalších kritérií.

Kľúčové vlastnosti O-Bless

O-Bless je filantropická platforma, ktorá vám pomáha spájať ciele, na ktorých vám záleží, so správnymi ľuďmi, ktorí ich podporujú a realizujú.

Zmena obsahu v rámci schvaľovania produktových kampaní

Prístup k ovládaciemu panelu správcu a k správam

Vytvorenie užitočnej stránky kampane

Nahrávanie pútavých a motivujúcich videí

Vytvorenie profilových stránok pre ciele a podporovateľov

FAQ Hľadáte ďalšie informácie?

Tu sú niektoré z najžiadanejších zdrojov informácií.

O-Bless umožňuje ľuďom spájať sa okolo myšlienok, ktoré sú pre nich dôležité, a spoločne tieto myšlienky realizovať. Crowd-funding vytvára zaujímavé príležitosti pre podporovateľov a podnikateľov.

Ak kampaň dosiahla požadovanú sumu, zobrazí sa táto kampaň ako úspešne financovaná. Ak kampaň dosiahla svoj cieľ, potom sa na paneli kampane aktualizujú najnovšie údaje.

Ak vyberiete projekt, prejdete na stránku s podrobnosťami o projekte. Na stránke s podrobnosťami o projekte sa zobrazia všetky informácie týkajúce sa projektu. Ak vyberiete kampaň, budete navigovaní na stránku s podrobnosťami, ktorá bude obsahovať informácie o kampani.

  • Ziskové kampane
  • Kampane v prospech neziskových organizácií alebo neziskových príjemcov
  • Kampane na produkty
  • Čokoľvek v rámci “komunitných projektov”, čo nie je osobným cieľom
  • Vzdelávacie kampane spadajúce do kategórie “Technika a inovácie”.

V prípade crowdfundingových kampaní, ak informácie o sledovaní, ktoré nám poskytnete, preukážu, že perk so zaručeným doručením bol doručený, podporovateľ nedostane náhradu.

Väčšinu informácií, ktoré s nami zdieľate, môžete upravovať, okrem prípadov, keď sa týkajú zákonne povinných informácií, ako je napríklad dodržiavanie právnych predpisov.Svoje informácie si môžete pozrieť zadaním žiadosti prostredníctvom tohto odkazu alebo môžete získať prístup k požadovaným informáciám po prihlásení sa do svojho konta.

Ak chcete zrušiť odber alebo zmeniť svoje preferencie marketingových e-mailov a informačných bulletinov, navštívte nastavenia svojho konta.

Ak chcete zrušiť odber alebo zmeniť svoje preferencie marketingových e-mailov a informačných bulletinov, navštívte nastavenia svojho konta.

Pri prvom otvorení našej webovej stránky sa vám zobrazia možnosti a budete môcť zmeniť súbory cookie podľa svojich preferencií. Niektoré súbory cookie budú označené ako “nevyhnutné” a ich prijatie nemôžete odmietnuť, pretože sú nevyhnutné pre načítanie a fungovanie webovej lokality.

Ak chcete odstrániť svoje konto sami, môžete si prečítať náš článok Správa konta O-Bless. Ak zadáte žiadosť o vymazanie, obmedzenie alebo nezdieľanie informácií, zablokuje to vašu interakciu s našou stránkou. Ak sa po vymazaní svojho účtu rozhodnete pre akúkoľvek následnú interakciu, budete musieť podať žiadosť o vykonanie úkonov s vašimi údajmi.

Ak ste majiteľom kampane, môžete mať podporovateľov, na ktorých sa vzťahujú rôzne zákony o ochrane osobných údajov, a môže sa od vás vyžadovať, aby ste podnikli kroky na základe toho, kde majú vaši podporovatelia sídlo. Zvážte konzultáciu s právnikom, ktorý vám poradí, ako by vás tieto nové pravidlá mohli priamo ovplyvniť, pretože spoločnosť O-Bless nemôže poskytovať právne poradenstvo v oblasti dodržiavania pravidiel. Ďalšie informácie o povinnostiach vlastníka kampane nájdete v našich Podmienkach používania.

Svoju kampaň môžete propagovať a zviditeľniť vytváraním a zverejňovaním pútavého obsahu v službe O-Bless. Čím vyššia bude viditeľnosť vašej kampane, tým skôr budete môcť splniť jej ciele. kampane pravidelne uverejňujeme aj na našom blogu, v informačnom bulletine a na kanáloch sociálnych médií.

Áno, výhody môžete pridávať, upravovať a odstraňovať pred spustením kampane a po jej spustení.

Analýzu kampane môžete sledovať prostredníctvom panela kampane, aby ste sa dozvedeli viac o svojom publiku a jeho reakciách.

Získané prostriedky sa posielajú na váš bankový účet každé štyri týždne.

Váš cieľ financovania by mal zahŕňať sumu, ktorú potrebujete na dokončenie kampane (náklady na výrobu alebo výrobu a odoslanie odmien), a poplatky spojené s prevádzkou projektu na O-Bless. Našim účastníkom kampaní odporúčame, aby pred stanovením cieľa odhadli všetky možné nákladové faktory. Po spustení projektu už nemôžete zmeniť cieľ financovania a termín.

Projekty v USA: 1 USD

Projekty v Spojenom kráľovstve: 1 £

Projekty so sídlom v Kanade: 1 CAD

Projekty z Austrálie: 1 AUD

Projekty na Novom Zélande: 1 NZD

Projekty so sídlom v Mexiku: $10 MXN

Japonské projekty: ¥100 JPY

Holandsko, Nemecko, Taliansko, Rakúsko, Belgicko, Luxembursko, Francúzsko, Španielsko, Írsko, Grécko a Slovinsko: 1 EUR

Projekty so sídlom vo Švédsku: SEK: 5 SEK

Projekty so sídlom v Dánsku: 5 DKK

Projekty so sídlom v Nórsku: 5 NOK

Projekty so sídlom vo Švajčiarsku: CHF: 1 CHF

Projekty so sídlom v Hongkongu: HKD: 10 HKD

Projekty so sídlom v Singapure: 2 SGD

Projekty so sídlom v Poľsku: POĽSKO: 5 PLN

Existuje viacero spôsobov, ako nájsť zaujímavé projekty:

Naše informačné bulletiny: Môžete sa zaregistrovať do niekoľkých informačných bulletinov a dostávať prispôsobené upozornenia o projektoch, ktoré vás zaujímajú.

Sledovanie: Pripojte svoje konto na Facebooku k službe O-Bless a sledujte svojich priateľov a pozrite si projekty, ktoré podporujú. Môžete tiež sledovať svojich obľúbených tvorcov, aby ste videli, aké projekty podporujú, ako aj aby ste sa ako prví dozvedeli, keď spustia novú kampaň.

Rozšírené vyhľadávanie: Pomocou rozšíreného vyhľadávania môžete preskúmať projekty, ktoré vás zaujímajú.

Stránka s odporúčaniami: Odporúčania: Personalizované centrum pre niektoré projekty, o ktorých si myslíme, že by sa vám mohli páčiť na základe vášho podporovania a histórie prehliadania na O-Bless.

Urobte si náš kvíz: Pomôže vám to personalizovať odporúčania, ktoré vám na stránke ponúkame.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Už čoskoro bude spustený nosný produkt O-Connect.

Akonáhle sa to udeje, budete si ho môcť vyskúšať 14 dní zadarmo a následne, pokiaľ vám bude vyhovovať zakúpiť si ho. Ako na to, čo to všetko obnáša a rôzne rady a manuály vám dáme k dispozícií tu priamo na web stránke. Samozrejme budeme nápomocný.