Ďalší deň bližšie k veľkému odhaleniu – ONPASSIVE EKOSYSTÉMU.

Pridajte sa k ONPASSIVE EKOSYSTÉMU

⏰ Ďalší deň bližšie k veľkému odhaleniu… Ste pripravení? Zostaňte naladení pre ďalšie informácie! 🚀🚀🚀

Po pár rokoch nás delí už len niečo vyše jedného dňa k spusteniu nového ONPASSIVE EKOSYSTÉMU! Je to úžasné a vzrušujúce. Hoci na tento moment čakalo cca 1.4 milióna zakladateľov avšak je to tu! Začína nová éra IT produktov a technológií.

Ale už čoskoro vám predstavím platformu a nové produkty, ktoré budú dostupné spustením ONPASSIVE EKOSYSTÉMU. Po prvé niektoré budú zadarmo naopak niektoré platené. V každom prípade budú unikátne a budú sa medzi sebou dopĺňať. To je obrovská výhoda, pri tom, ak vlastníte viacero produktov a potrebujete ich medzi sebou “poprepájať”.

Pracujete ONLINE?

Veď to poznáte. Máte web stránku a potrebujete prepojenie na zber emailov, ktoré zároveň je potrebné zaradiť do “automatizácie”, čiže rozposielanie emailov s vopred naplánovanými správami, newslettermi a podobne. Nehovoriac o tom, že potrebujete systém, na online stretnutia, konzultácie a podobne. Toto všetko budete mať postupne pod “jednou strechou”.

Osobne sa na to nesmierne teším, lebo aj keď v IT pôsobím vyše 12 rokov, stále to nebolo ono ak som potreboval pre seba, alebo klienta medzi sebou poprepájať rôzne platformy. Preto keď som začiatkom roka 2019 dostal od kamaráta správu, že sa na niečom takom začína pracovať a môžem byť zakladateľom, čiže zafinancovať túto úžasnú platformu tak som do toho šiel okamžite. Vedel som čo to môže priniesť online svetu.

Kedže pracujem prevažne online a mám aj podnikanie hlavne cez online (aj keď takisto milujem offline, stretávanie sa s ľuďmi) online preferujem pre úsporu času a okamžité stretnutie s ľuďmi nech sú kdekoľvek. Doslova som čakal, kedy bude Onpassive ekosystém spustený na dennodenné používanie. Avšak je to tu vážený. Začína nová éra online.

Začína éra ONPASSIVE EKOSYSTÉMU

A vy môžete by tak isto jej súčasťou.

Sledujte stránku aj naďalej. Budeme vás o všetkom informovať. Prosím, zdieľajte nás, ak vám to dáva zmysel a myslíte si že by niečo takéto pomohlo aj ľuďom z vášho okolia.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️